Šuplíkové mrazáky LIEBHERR

Mrazáky jsou jedny z nejužitečnějších spotřebičů v kuchyni, dokonce by někdo mohl říci ten nejužitečnější. Vděčíme jim za možnost uchovat potraviny čerstvé po velmi dlouhou dobu. Známe šuplíkový mrazák, pultový mrazák a asi nejrozšířenější variantou je kombinace mrazáku s lednicí.

Jak již název napovídá, šuplíkový mrazák nabízí přehledné uložení potravin. Ty jsou rozděleny do přihrádek tvořených šuplíky z průhledného plastu. Takto víte, co se ve kterém z šuplíků ukrývá. Šuplíky bývají zasazeny v pojezdech, aby se zvýšil uživatelský komfort. Ke snadnější orientaci bývá šuplíkový mrazák vybaven vestavěným osvětlením.  Ovšem ne každý šuplíkový mrazák je vybaven tak dobře jako mrazáky LIEBHERR. V mrazničkách této značky naleznete špičkovou technologii, kterou předčí konkurenci.

Technologie šetřící vaši peněženku

Technologie FrostSafe pomáhá udržet prostředí v mrazničce i při otevření dveří tím, že šuplíky jsou stalé uzavřeny a otevřou se až po vysunutí. Uživatelský komfort tímto není nikterak narušen díky průhlednosti jednotlivých šuplíků.

Invence v podobě systému NoFrost je jednou z nejdůležitějších předností těchto zařízení. Tato technologie brání namrzání uvnitř mrazničky. NoFrost zajistí mrazením pomocí chlazeného vzduchu a odvod vlhkosti mimo mrazničku.

Další v dlouhé řadě technických vylepšení je systém SuperFrost. Ten zajistí nastavení optimálního výkonu podle množství nově přidaných potravin. Jakmile jsou všechny potraviny zmrazeny, systém opět přizpůsobí režim chlazení.

V čem ještě je šuplíkový mrazák LIEBHERR jedinečný? Díky VarioSpace si můžete změnit vnitřní uspořádání přesně podle Vašich aktuálních potřeb. Můžete tak uskladnit i rozměrnější potraviny.

Popsané technologie nejen zvyšují uživatelský komfort, ale také se příznivě promítají do spotřeby elektrické energie.

Vyberte si a nakupte u nás

Nejste rozhodnutí? Prohlédněte si nabídku našeho e-shopu a vyberte si ze široké nabídky šuplíkových mrazáků. Nechte se vést jejich líbivým designem řad SwingLine a SwingDesign.