Pultové mrazáky LIEBHERR

Všichni známe běžné skříňové lednice a mrazáky. Ale co dělat, když potřebujeme zmrazit velké množství potravin? K tomuto slouží pultový mrazák. Jsou mnohem větší než běžné mrazáky a většinou se s nimi setkáme v obchodech, kde si v nich vybíráme z mraženého zboží. Bez nadsázky by se dalo říci, že pultový mrazák je takový obr mezi mrazáky. Jejich skladovací kapacita je velmi vysoká a vyvažuje nevýhodu, jíž představuje jejich velikost.

Důvody ke koupi

Hlavní předností je možnost uskladnit potraviny velkého objemu, které by se do standardních mrazáků nevešly. Na první pohled se může zdát, že bude náročnější uspořádat potraviny, jelikož pultový mrazák nemá žádné šuplíky, jak je většina z nás zvyklých. Místo nich se potraviny vkládají do košů. To Vám umožní přehledné uložení a snadnou manipulaci. Každý pultový mrazák má v základní výbavě alespoň jeden koš a další se dají jednoduše dokoupit.

I přes své rozměry nabízejí pultové mrazáky LIEBHERR možnost pořídit si model, jehož spotřeba elektrické energie splňuje přísné požadavky pro udělení třídy A+++.

Na co nezapomenout při výběru

Jak jsme se již v úvodu zmínili, pultový mrazák pojme velké množství potravin, díky čemuž může také být větších rozměrů. Při pořízení je nutno si uvědomit, kde bude mrazák stát. Je důležité jej umístit tak, aby k němu byl pohodný přístup a aby zůstal dostatek místa pro otevírání víka. To se odklápí směrem nahoru. Nevhodné umístění Vám může znesnadnit manipulaci nebo dokonce znemožnit vložení rozměrnějších kusů.

Vyberte si a nakupte u nás

Značka LIEBHERR reprezentuje jedny z nejlepších výrobků, které můžete koupit. Je známá svou kvalitou a spolehlivostí. Ať si vyberete model jakékoliv velikosti a provedení, bude pultový mrazák LIEBHERR bude zcela jistě dobrou volbou.

Navštivte naši prezentaci jednotlivých modelů a vyberte ten správný pro Vás.